Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar

Güncelleme: 27.08.2021 Yayımlama: 04.06.2021 | Okuma Süresi: 3 dk.

Kolay Onaylanan Kredi Kartları:

Akbank Axess
Ödül Para/Puan 900 TL
Yıllık Ücret Ücretsiz
DenizBank Gold
Ödül Para/Puan 600 TL
Yıllık Ücret 188 TL
Enpara.com Kredi Kartı
Ödül Para/Puan -
Yıllık Ücret Ücretsiz

Tüm Kredi Kartları


* Tüm kredi kartlarını görmek ve karşılaştırmak için kredi kartı başvurusu sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca tablo internet sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kullanıcıların onaylanma verilerine göre oluşturuldu. 


Akbank Axess Kredi Kartı Şubeden Nasıl Alınıyor?

Akbank’ın Axess, Wings veya Axess Öğrenci kredi kartları şubeden iş günü olması şartıyla aynı gün içerisinde alınabiliyor. Bunun için Akbank kredi kartına online veya çağrı merkezi üzerinden başvuruda bulunuyor. Eğer başvuru onaylanırsa SMS ile gönderilen referans koduyla herhangi bir Akbank Şubesinden kredi kartı teslim alınabiliyor. Şubeden alınan kredi kartının üzerinde ad/soyad bilgisi yer almıyor ancak internet alışverişleri kart sahibinin ad/soyad bilgisi girilerek yapılabiliyor. Aynı gün içerisinde alınmayan kredi kartları ise adrese gönderiliyor.

ING Bonus Kredi Kartı Şubeden Nasıl Alınıyor?

ING Bonus Kredi Kartı herhangi bir ING Bankası şubesinden kimlik ile başvuruda bulunulabiliyor. Başvurunun onaylanması durumunda ise kredi kartı anında teslim alınıp kullanılabiliyor. Kredi kartı üzerinden ad/soyad bilgisi yer almıyor. Online alışverişler ise kredi kartı sahibinin ad/soyad bilgisi ile yapılabiliyor. Ad/soyad bilgisinin yer aldığı kredi kartı ise ING Bankası çağrı merkezi üzerinden talep edilebiliyor.

Garanti Bonus Kredi Kartı Aynı Gün Nasıl Kullanılabiliyor?

Garanti Bankası Kredi Kartına internet veya bankanın çağrı merkezi üzerinden başvurulabiliyor. Kredi kartının onaylanması durumunda ise kredi kartı anında internet bankacılığına tanımlanıyor. Bu aşamadan sonra asıl kredi kartına bağlı olarak internet bankacılığı üzerinden sanal kredi kartı oluşturulup, sanal poslar üzerinden yani internet alışverişlerinde anında kullanılmaya başlanabiliyor. Asıl kredi kartı ise kurye ile adrese gönderiliyor.

Kredi Kartı Alınmak İstenen Bankada Hesap Olması Gerekli mi?

Genel işleyiş olarak kredi kartları bir banka hesabına bağlı ve hesabın sahibi adına çıkarılarak işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca bankalarda kredi veya hesap işlemi yapabilmek için sözleşme imzalanması gerekiyor. Şubeden alınan kartlarda bu sözleşme şubede imzalanırken, şubeye gitmeden yapılan işlemlerde ise kurye aracılığıyla sözleşme gönderiliyor veya bakanın müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşülerek online sözleşme teyidi alınıp, banka hesabı açma ve kredi kartı işlemi yapılabiliyor. Detaylı bilgi almak için internetten banka hesabı açma sayfamızı ziyaret edin.  

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirleniyor?

İlk defa kredi kartı sahibi olacak kişiler için kullanılmaya başlanılan ilk yıl kredi kartlarının toplam limiti aylık belgeli gelirin en fazla 2 katı, sonraki yıllarda ve daha önce kredi kartı sahibi olanlar için ise en fazla 4 katı olabiliyor. Örneğin aylık 5 bin TL geliri olan bir kişinin kredi kartlarının toplam limiti 20 bin TL olabiliyor.

Detaylı bilgi almak ve hesaplama yapmak için kredi kartı limit hesaplama sayfamızı ziyaret edin.

Kredi Kartı Limit Hesaplama Nasıl Yapılır?
Kredi Kartı Limit Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Genel olarak kredi kartı alma şartları:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak ya da aile bireylerinin ek kart çıkarması
  • kredi notunun riskli seviyede yer almaması
  • gelirin belgelenebilmesi 

İlgili mevzuat gereği gelir belgesi olmayan veya geliri tespit edilemeyenler için 2021 yılından geçerli olarak bankanın inisiyatifinde verilebilecek kredi kartı limiti 2.000 TL’dir.

Daha detaylı bilgi almak için kredi kartı alma şartları sayfamızı ziyaret edin.


Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Hesapkurdu
Toplam Maliyet 1.029 TL
Toplam Faiz %1,47
Aylık Taksit 1.029 TL
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et