Ergo Sigorta, Dünya'nın en büyük reasürans şirketlerinden biri Swiss Re’nin, iştiraklerinden olan La Suisse Türkiye Umum Mümessilliği, 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. adıyla ülkemizde faaliyetlerine başladı.

Ergo Sigorta Trafik Sigortası

Gerçekleşmesi muhtemel olan kazalarda oluşabilecek risklere karşı kaza sırasında bulanan herkesi güvence altına alan, yasalar gereğince yapılması zorunlu olan sigorta çeşididir.

Ergo Sigorta Trafik Sigortası Çeşitleri

Ergo Sigorta’nın Trafik Sigortası kapsamında müşterilerine sunduğu iki ürünü mevcuttur;

- Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası

- Trafik Plus Sigortası

Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası: Poliçede belirtilmiş olan aracınız ile yapmış olduğunuz kazalar sonucunda bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya herhangi bir şeyin zarara uğraması sonucunda, Karayolları Trafik Kanunu’na göre sigortalının üzerine düşen hukuki sorumluluğu güvence altına alan sigorta çeşididir.

Trafik Plus Sigortası: Trafik Plus poliçesi, sadece maddi hasarlar için İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı, sürücü için kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık, tedavi masrafları teminatı ve Asistans Hizmetleri'ni de içeren bir üründür. Aynı zamanda tüm teminatları Zorunlu Trafik Sigortası ile birlikte tek bir poliçede kapsamaktadır.Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et