Ergo Sigorta, Dünya'nın en büyük reasürans şirketlerinden biri Swiss Re’nin, iştiraklerinden olan La Suisse Türkiye Umum Mümessilliği, 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. adıyla ülkemizde faaliyetlerine başladı.

Ergo Sigorta Hayat Sigortası

Hayat sigortası, belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşamını kaybetmesi veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması durumunda kendisine veya belirlediği kişilere sigorta bedelinin ödendiği sigorta türüdür. 

Ergo Hayat Sigortası Çeşitleri:

- Yıllık Hayat Sigortası Ürünleri

- Uzun Süreli Vefat Sigortası Ürünleri

- Kredilere Yönelik Hayat Sigortası Ürünleri

Yıllık Hayat Sigortası Ürünleri: Bu ürün ile sigortalı vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu maluliyet ve hastalık sonucu maluliyet gibi risklere karşı teminat altına alınmış olur. Sigortalı, vefat teminatı zorunlu olmak şartıyla diğer teminatlardan birini seçebilir ve her yıl değiştirebilir.

Uzun Süreli Vefat Sigortası Ürünleri: Uzun Süreli Vefat Sigortası ürünleri kapsamında; Uzun Ömür Sigortası, Destek Sigortası ve Ailem Güvencede Sigortası ürünlerinden birini seçerek yatırımlarınızı ve ailenizi güvence altına almış olursunuz.

Kredilere Yönelik Hayat Sigortası Ürünleri: Azalan Bakiyeli Kredi Hayat Sigortası kapsamında, kredi alan kişinin borç taksiti ödeme döneminde vefat etmesi durumunda, varislerine kalacak borç tutarının üstlenilmesi sonucu, onlar borç yükünden kurtulurken kredi veren kurum da alacağı için bir ödenme garantisine sahip olur.


Diğer Sigorta Şirketleri

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et