Demir Sigorta, 1993 yılında insana odaklanmış, müşterilerinin memnuniyetine öncelik tanıyan sigorta şirketi olabilmek için ilk çalışmalarına başlamıştır.

Demir Hayat Sigortası

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına özel olarak geliştirmiş olduğu sigorta paketleri ile sigortalının sigorta süresi boyunca hayatını kaybetme riskini ana teminat olarak veren ve herhangi bir hastalık sonucu oluşacak riskleri de ek teminat olarak sunan sigorta paketleridir.

Demir Hayat Sigorta Çeşitleri

Bireysel ve kurumsal müşterileri için hazırlamış olduğu ürünleri ile etrafınızda bulunan birçok riske karşı sigortalıyı ve sevdiklerini güvence altına almaktadır. Demir Hayat sigorta bu kapsamda beş faklı ürün geliştirmiştir.  Bu ürünler:

- Kartopu Birikimli Hayat Sigortası

- Ekstra Birikim Hayat Sigortası

- Demir Bütçe Birikimli Hayat Sigortası

- Hep Birikim Hayat Sigortası

- Tek Primli Hep Birikim Hayat Sigortası

Kartopu Birikimli Hayat Sigortası: Poliçe süresi boyunca sigortalının hayatını kaybetme riskini ana teminat olarak sunan ve hastalık veya kaza geçirmesi sonucu oluşabilecek riskleri de ek teminat olarak sunan sigorta paketidir. Sigorta süresi minimum 10 yıl olarak belirlenmiş olup poliçe primini aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak ödemek mümkündür. Ayrıca poliçeden 18-60 yaş aralığında bulunan sağlıklı herkes faydalanabilmektedir.

Ekstra Birikim Hayat Sigortası: Sigorta süresi boyunca sigortalının hayatını kaybetme riskini ana teminat olarak alan ve sigortalının kaza geçirmesi veya hastalanması sonucunda oluşacak riskleri de ek teminat olarak alan sigorta paketidir. Risklerin gerçekleşmemesi durumlarında sigorta süresi boyunca ödemiş olduğunuz primleri yasal kesintileri yapıldıktan sonra yatırıma yönlendirebilir. Sigorta süresi minimum 10 yıl olarak belirlenmiş olup poliçe primi aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödenebilmektedir. Ayrıca poliçeden 18-60 yaşları arasında bulunan herkes faydalanabilmektedir.

Demir Bütçe Birikimli Hayat Sigortası: Sigortalıların primlerinin tamamını tek seferde ödeyerek en az 10 yıl geçtikten sonra birikimlerini almayı hak kazandıkları sigorta paketleridir. Sigortadan 18-60 yaş aralığında bulunan herkes faydalanabilmektedir.

Hep Birikim Hayat Sigortası: Diğer hayat sigorta paketlerinden farklı olarak vefat ve maluliyet durumlarını teminat olarak almamaktadır. Bu nedenle ödemiş olduğunuz primlerden yatırıma yönlendirilen miktar normal hayat sigortalarına göre daha fazla olmaktadır. Sigorta süresi minimum 10 yıl olarak belirlenmiş olup primleri aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak ödemeniz mümkündür.  Ayrıca sistemden 18-75 yaş aralığında bulunan herkes faydalanabilmektedir.

Tek Primli Hep Birikim Hayat Sigortası: Gelecek yapmak istediğiniz planlarınızı çalışma hayatı içindeyken değerlendirebileceğiniz, sigorta süresine ait primi tek seferde ödeyebileceğiniz sigorta paketidir. Diğer sigortalarda olduğu gibi vefat ve maluliyet durumlarını teminat olarak göstermediği için primlerinizin daha fazlası yatırıma yönlendirilmektedir. Sigorta süresi minimum 10 yıl olarak belirlenmiş olup prim ödemelerinizi aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak ödeyebilirsiniz.


Diğer Sigorta Şirketleri

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et